PTT İnternet Şifre

İnternetin her alandan hızlı bir şekilde yaygınlaşması çoğu zaman olumlu anlamda yansımıştır. İnternet kamu alanında ya da özel sektörde bulunan firmaların online çalışma sahalarının oluşmasına neden oldu. Bu sayede hizmet sağladıkları toplumlara daha hızlı ulaşabileceklerdi.

Türkiye’nin en eski teşkilatlarından birisi olan PTT Kurumu da kendini sürekli geliştirmesi sayesinde bu alanda büyük adımlar atmayı başardı. PTT’nin bu başarısı web alanında oluşturduğu PTT internet bankacılığı hizmeti müşterilerinin bir anda artması olarak kendini gösterdi. PTT internet giriş hizmetlerinden yararlanmak için PTT internet şifresi almanız gerekmektedir.

İnternette PTT
İnternet hizmetlerinden yararlanmak için PTT internet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. Bu bakımdan da ilk olarak TC kimlik numaranız ile birlikte abonelik işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Abonelik işlemleri esnasında oluşturduğunuz şifre için kısa zamanda onay mesajı alacaksınız. PTT internet şubesi üzerinden her türlü ödeme ve sorgulatma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Online PTT bank akıllı telefon uygulamalarını da desteklemektedir.

Android uygulaması sayesinde web sayfası üzerinden aldığınız şifre ile hizmetlerden yararlanabilirsiniz. HGS, KGS ve OGS uygulamalarında kaçak geçiş sorgulama, bakiye sorgulama ve kredi yükleme işlemleri gerçekleşmektedir. Kurumlar için ödeme işlemleri de bu sistem üzerinden yapılabilir. Devlet kurumlarının hepsiyle anlaşmalı olduğundan bu hizmeti sağlar. Ev faturalarınızı PTT internet şubesi üzerinden de

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir