PTT İnternet Giriş

İnternet çağımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Her konuda internete girip, her işlemimizi internette yapıyoruz. Çoğumuzun bilindiği gibi de günümüzde bankacılık işlemleri de internetten yapılabiliyor. Evinizden çıkmanıza gerek kalmadan internet üzerinden hemen hemen bütün bankacılık işlemlerinizi sadece kendi kontrolünüzde halledebilirsiniz. Bankaya gidip sıra beklemeden bu işlemlerinizi halledebilirsiniz. Özellikle de bu sıralar PTT şubelerinde daha fazla olur. PTT önünde her zaman uzun kuyruklar oluşur. Çünkü; PTT de bir çok işlem hal edilebilmektedir.
PTT internet bankacılığı sayesinde fatura işlemlerinizi, hesabınızdan para aktarımını, hesaba veya bir isme para yatırma işlemlerinizi halledebilir ve döviz kurlarını takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir defa PTT şubesine gidip internet bankacılığı şifresini almak. Siteye girince TC kimlik numarası veya müşteri numarası ile aldığınız şifreyi kullanıp giriş yapabiliyorsunuz bu kadar basit. Sonrasında evinizden çıkmadan PTT internet girişi yaparak bütün işlemlerinizi halledin, kargolarınızı takip edin, para aktarımı yapın. Üstelik bir tıkla, yorulmadan işlerinizi halletmiş oluyorsunuz. PTT internet şubesi kolay kullanımı ile herkesin rahatlıkla işlem yapabileceği şekilde tasarlanıp kullanıma açılmıştır.
PTT İnternet Girişi Nasıl Yapılır?
Öncelikle bir PTT şubesinde hesabınız var ise gidip internet bankacılığı şifresini isteyecekseniz.
Siteye girip TC kimlik numaranız ve aldığınız şifreyi kullanarak giriş yapacaksınız. Veya müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapacaksınız.
İki adımda kolaylıkla kayıt yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir