PTT Online Giriş

PTT Bankacılık sistemine geçtiği zamandan itibaren şubelerindeki yoğunluğu en aza indirmek amacıyla ve daha hızlı hizmet vermek için internetten online hizmet uygulamasını gündeme koymuştur. PTT internet şubesi, müşterilerin işini kolaylaştıran bir sistem olarak PTT online giriş uygulamasını başlattı.

Bu hesap üzerinden yapılan işlemlerde daha uygun ücretlere ya da ücretsiz işlemleri doğrultusunda müşteri portföyünü sürekli arttırmıştır. Diğer bankaların para transfer işlemlerinde aldığı uçuk ücretler ve yavaş işlemler bir hayli müşteri kaybetmelerine neden oldu. PTT internet bankacılığı sayesinde bu işlemleri çok kısa sürede ve hızlı yerine getirmektedir.

Daha Hızlı PTT
Vatandaşlarının şubelerine gelmeden de işlem yapmaları için oluşturduğu internet bankacılığı ile daha hızlı gönderim yapmaktadırlar. Sadece para transferi dışında bir çok özelliği de içinde barındıran online uygulamalar bulunmaktadır.

Devlet kurumlarına yapılan ödemeler, trafik cezası sorgulama, posta çeki sorgulama, posta ve kargo takip sisteminin oluşturulması türünde özellikler bulunmaktadır. PTT interaktif girişi şık tasarımı ve göz yormayan sayfası sayesinde; kullanıcılarının daha rahat işlemler yapmasını sağlar.

Bütün ödemelerinize ve para transferlerinizi yapabileceğiniz bir online sistem olan PTT online işlemler uygulamasına üye olmak da çok kolaydır. TC kimlik numarası ve abonelik şifrenizi alabilirsiniz. PTT interaktif işlemler de akıllı telefon uygulamalarında da bulunmaktadır. Uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyerek; üyelik şifreniz ve TC kimlik numaranızı sisteme yazdıktan sonra rahatlıkla işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir