PTT Online Şubesi

PTT bankacılık sistemine geçtikten sonra artık müşterilerine daha kolay ulaşmasını sağlamak için PTT online şubesi oluşturmaya karar vermiştir. Online işlemlerde sağladığı kolaylıklar ve devlet kurumları ile anlaşmalı olması da müşterilerinin oldukça ilgisini çekmiştir. Daha önceki zamanlarda banka önlerinde oluşan kuyruklar ve bütün gününüzün bitmesine neden olmaktaydı.

PTT bank’ın tercih edilmesi de devlet kurumu olmasından dolayı güvenilir olarak bulunmaktadır. PTT Bank şimdilerde interaktif hayata atılmıştır. PTT internet şubesi açılarak kısa sürede işlemlerinizin tamamlanması sağlanır. PTT internet bankacılığı ile sektördeki bankaların aldığı gereksiz işlem ücretlerini de müşterilerinden tahsil etmemektedir.

PTT’de Online Dönem
Vergiler, trafik cezaları, HGS sorgulama bakiye yükleme ve kaçak geçiş cezaları, OGS ve KGS bakiye yükleme, posta, kargo takipleri, posta çeki sorgulatma, para transferleri, fatura ödeme vb. türlerde birçok konu ile ilgili işlemleri PTT interaktif girişi kullanarak yapabilirsiniz.

PTT interaktif girişi kullanmanız için ilk olarak PTT internet üzerinden TC kimlik numaranız ile abone olmanız gerekmektedir. Ayrıca oluşturduğunuz abone şifresinden sonra rahatlıkla sisteme giriş yapabilirsiniz. İşlemlerinizi kısa sürede ve güvenilir bir şekilde halledebilirsiniz. Oluşturduğunuz kullanıcı profili ile kısa sürede sistem tarafından aboneliğiniz tamamlanacaktır. PTT online sistem müşterilerin kullanıcı profillerinin gizliliği ve güvenlik soruları ile tam bir şekilde koruma sağlamaktadır. PTT interaktif dönemde vatandaşlara sağladığı imkânlar sayesinde diğer bankalara göre daha da fazla kişi çekmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir